Wkłady

Ile razy poziom Twojej irytacji sięgał zenitu, gdy ledwo co kupiony organizer stawał się bezużyteczny, bo nie dało się w nim wymienić wkładów? To częsty problem w akcesoriach produkowanych na masową skalę. Płacisz grosze, ale pod koniec roku masz problem ze znalezieniem zapasowych bloczków, czy kalendarza. Ostatecznie poddajesz się, kupujesz nowy organizer, a ważne informacje przepisujesz lub wydzierasz ze starego egzemplarza.

My oferujemy wkłady do wszystkich produktów z naszej oferty. Większość z nich jest produkowana specjalnie dla nas, z papieru i folii bardzo dobrej jakości. Twoi pracownicy już nie będą musieli gorączkowo szukać zapasowych wkładów. Zamówisz je razem z naszymi produktami.

Podobnie, jak w przypadku naszych produktów, oferujemy duży stopień personalizacji również na wkładach zapasowych. Umieszczamy na nich nazwę firmy i logo, wybrane napisy i poddruki. Możemy również wykonać dodatkowe wklejki.

Kupując u nas masz pewność, że będziesz miał również zapasowe wkłady. Nie czekaj więc i skorzystaj z naszej oferty już dziś.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 15 results