Get Adobe Flash player

Wizytowniki

Każdy, kto kiedykolwiek był na konferencji, czy targach, zetknął się z problemem wielkiej ilości wizytówek. Odnalezienie jednego kontaktu ze stosu setek nieposegregowanych kartoników może zająć mnóstwo czasu.

Nie pozwól, by Twoi pracownicy tracili czas na przeglądanie wszystkich wizytówek. Ułatw im pracę i zamów porządne wizytowniki. To niekwestionowany „must have" każdego, kto działa w biznesie. Dobry wizytownik powinien mieć wygodne wkłady oraz trwałą oprawę.

W naszej ofercie znajdą Państwo modele oprawione w wysokiej jakości eko skórę z praktycznymi i prostymi w użytkowaniu wkładami foliowymi. Dzięki różnym wymiarom i pojemności, wizytowniki sprawdzą się na spotkaniach biznesowych i jako  firmowa baza kontaktów.

Dostarczane wkłady foliowe są robione specjalnie dla naszej firmy, więc w razie potrzeby można je domówić. Dzięki temu nasze wizytowniki są bardzo praktyczne, a dodatkowo ładne i wytrzymałe, nie tak jak tanie podróbki z hipermarketów.

Aby być w kontakcie z osobami i firmami, warto zachować ich wizytówki. Już dziś pomóż sobie i swoim pracownikom w utrzymaniu porządku i zamów profesjonalnie wykonane wizytowniki!

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 26 results