Segregatory

Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom produktów dedykowanych, robionych na zamówienie od początku do końca. Dzięki materiałom wysokiej klasy i bogatemu doświadczeniu naszego zespołu, nasi klienci otrzymują produkty nieszablonowe, nowoczesne i wysoce praktyczne.

Sensownie zaprojektowany segregator pomieści wszystkie materiały, a jego wygląd zaciekawi kontrahenta zanim jeszcze zdąży zapoznać się z Twoją ofertą. Segregator będzie też świetną oprawą dla każdego katalogu z ringiem, w którym zawsze będziesz mógł umieścić dodatkowe materiały, czy informacje o sezonowej promocji.

Wielu naszych klientów używa segregatorów nie tylko w celach archiwizacyjnych, czy prezentacyjnych, ale np. jako oryginalnych kronik firmowych, czy wysoce funkcjonalnych ksiąg rezerwacyjnych. Jest to możliwe dzięki oferowanej przez nas personalizacji.

Dbamy o to, by każdy segregator był dopracowany i prezentował się profesjonalnie. To dzięki temu nasi klienci tak często zamawiają je do celów prezentacyjnych podczas konferencji, czy spotkań z ważnymi klientami.

Przydatne segregatory świetnie sprawdzą się w każdej instytucji, np. dla szkół na dzień otwarty, czy na pamiątkowe materiały z debat. Segregatory w luksusowej oprawie będą wspaniałym dodatkiem w eleganckiej restauracji, czy hotelu. Idealnie sprawdzają się jako księga rezerwacji - nasi klienci to przetestowali.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami i zobacz nasze niektóre pomysły na biznesowe segregatory.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI