Notatniki

Wychodząc naprzeciw uczestnikom konferencji, sympozjów i kongresów, a także wszystkim, którzy chcą być przygotowani na każdą ewentualność, włączyliśmy do naszej oferty teczki notatniki.

Ich podstawową zaletą jest dołączony blok notesowy. Taka teczka z powodzeniem może pełnić funkcję większego organizera. Przydatna przy delegacjach, spotkaniach z klientami i podczas konferencji, szybko stanie się praktycznym pomocnikiem każdego reprezentanta firmy.

W kilka chwil, np. firma farmaceutyczna, kosmetyczna, czy szkoleniowa może wyposażyć swoich handlowców w specjalnie zaprojektowane teczki z notatnikiem.

Produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, przez wykwalifikowany i doświadczony zespół rzemieślników. Oferowane przez nas teczki notatniki wyróżniają się jakością, w przeciwieństwie do teczek robionych masowo.

Z nami nie jesteś skazany na teczki o niewygodnym układzie kieszonek, nieciekawym kolorze, czy nieładnych okuciach. Sam określasz jak ma wyglądać i co powinna mieć funkcjonalna teczka dla Twoich pracowników. My służymy radą na każdym etapie realizacji zamówienia. Bez problemu oznakujemy też Twoje teczki np. firmowym logotypem i nazwą firmy, działu, czy nazwiskami pracowników.

Sprawdź, co możesz stworzyć razem z nami. Zapraszamy do galerii przykładowych realizacji. Mamy nadzieję, że zainspiruje Cię ona do opracowania funkcjonalnych i atrakcyjnych teczek notatników dla Ciebie i Twojej firmy.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 10 results