Do prezentacji - ofertówki

Podczas ważnych spotkań, konferencji, czy szkoleń dużą wagę przykłada się do zapewnienia uczestnikom jak najbardziej komfortowych warunków i dostępu do rzetelnych materiałów. Z naszymi ofertówkami i teczkami do prezentacji będziesz miał pewność, że Twoja firma zaprezentuje się profesjonalnie.

Co wyróżnia nasze teczki? Możliwość stworzenia ich na wymiar! Wreszcie to nie Ty musisz dostosowywać swoje materiały prezentacyjne. Nasza teczka dostosuje się do Twoich materiałów. Taka teczka przyda się np. podczas szkoleń dla Twoich pracowników, czy prezentacji dla klienta. To świetne rozwiązanie na biznes lunch, gdzie brak miejsca nie pozwala na prezentowanie materiałów na rzutniku, czy wielkim ekranie.

Dla handlowców i przedstawicieli firm polecamy funkcjonalne i pięknie oprawione ofertówki, w których umieszczą wszystkie potrzebne prospekty, foldery i materiały marketingowe. Pomyśl, zamiast wielu folderów, ulotek i dokumentów, Twoi klienci otrzymają wszystko w jednej zgrabnej teczce z logotypem Twojej firmy.

Ofertówki cieszą się dużą popularnością klientów z sektora farmaceutycznego i bankowego. To także praktyczne rozwiązanie dla wszystkich jednostek oferujących szkolenia. Wiele inspiracji znajdą więc tu fundacje, szkoły i instytuty.

Ciekawie pomyślane i wykonane ofertówki mogą być idealnym prezentem dla stałych klientów, czy przyszłych kontrahentów. Szkoła językowa będzie zachęcać ciekawymi prospektami podczas dni otwartych, a bank wręczy swoim VIP klientom zestawienie roczne w luksusowej teczce.

Zobacz nasze wybrane projekty dostępne w dziale przykładowych realizacji i zadzwoń do nas. Chętnie doradzimy w sprawie Twojego projektu.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 22 results