Clipboard - z klipem

Oferujemy clipboardy i teczki z klipem, w różnych rozmiarach i o różnym kształcie. Teczki i deski są wytrzymałe, wykonane z grubej tektury, którą oklejamy (z zewnątrz i wewnątrz) wybranym przez klienta materiałem.

Posiadamy bogaty asortyment materiałów z eko skóry, dostępnych w różnych kolorach. Eko skóra jest ekonomiczna i trwała. Świetnie sprawdzi się w dużych firmach i korporacjach, gdzie trzeba zaopatrzyć wielu pracowników. To także dobre rozwiązanie na konferencje i szkolenia.

Wersje ekskluzywne wykonamy ze skóry naturalnej. Ten materiał cieszy się dużym powodzeniem wśród dyrektorów, prezesów i urzędników wyższego szczebla. To także dobry wybór w przypadku uroczystych gal, czy jako biznesowy prezent.

Polecamy również oryginalne clipboardy na płótnie canvas, czy okleinach introligatorskich.

Szyte na miarę teczki mogą mieć dowolną liczbę kieszeni i przegródek, np. kieszonki wszyte poziomo, skośnie lub pionowo. Zamówione egzemplarze możemy też zaopatrzyć w miejsce na długopis. Umieścimy na nich tłoczone lub grawerowane logo lub dowolne napisy. Możemy również spersonalizować bloki notesów, które przypniesz do teczki.

Filarem teczki jest praktyczny klip (standardowo w kolorze srebrnym), którym przypniesz wszystkie ważne dokumenty. Teczkę możemy zaopatrzyć również w boczny mechanizm dźwigniowy, na wzór niektórych segregatorów.

Często nasze clipboardy są wykorzystywane na uroczystych galach i podczas medialnych eventów. Dzięki ciekawej kolorystyce i rozmaitym materiałom, nasi klienci mogą oznakować i ozdobić clipboardy dowolnym nadrukiem, np. ze znakiem kampanii, czy wydarzenia. Oferujemy również wersję ekskluzywną ze skóry naturalnej, np. dla prowadzących festiwal, czy dla członków jury.

Z naszymi clipboardami i teczkami z klipem Twoi pracownicy będą przygotowani na każdą ewentualność. Nie czekaj i wypróbuj nasze produkty.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 19 results