Biurowe

Na rynku dostaniesz wiele teczek biurowych, ale nasze są bezkonkurencyjne. Wszystko dzięki personalizacji, która sprawia, że każdy zamówiony u nas model jest szyty na miarę klienta.

Spersonalizowana teczka biurowa będzie idealnym prezentem dla pracowników wyższego szczebla. Gustowne wykonanie z eko skóry i bogate w przegródki wnętrze sprawi, że pracownicy będą się świetnie prezentować i mieć pod ręką wszystko, co może się przydać podczas np. spotkania biznesowego. Nasze teczki biurowe posiadają wiele funkcji, podobnie jak organizery. Tu schowasz dokumenty i wizytówki, a notatki i uwagi kontrahentów zapiszesz w notatniku na wygodnym ringu.

Jako firma kaletnicza, specjalizujemy się w produkcji wyrobów skórzanych. Elegancka skórzana teczka biurowa z naszej pracowni, będzie idealnym prezentem dla prezesa, czy kluczowego klienta firmy. Na teczce można umieścić np. firmowe logo.

Zobacz naszą ofertę i pamiętaj, że możemy zrobić dla Ciebie jeszcze więcej, bo każdy projekt będzie szyty na miarę Twoich potrzeb!

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 12 results