Get Adobe Flash player

Teczki

Prowadzisz własną firmę? Wiesz więc, że w biznesie liczy się dobra organizacja, pozytywny wizerunek i rzetelna prezentacja. Z nami będziesz trzymać rękę na pulsie. Masz wątpliwości? Przekonaj się i zobacz naszą ofertę teczek, dzięki którym zorganizujesz bieżące dokumenty, przygotujesz materiały konferencyjne i umocnisz swój wizerunek profesjonalisty.

Mamy wielkie możliwości personalizacji dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i doświadczonemu zespołowi fachowców. Spersonalizowane modele będą praktyczną i odpowiednią wizytówką Twojej firmy. Wiele przedsiębiorstw zamawia u nas obrandowane produkty, np. wielozadaniowe biwuary.

Bez segregatorów, nawet w najmniejszej firmie, trudno utrzymać porządek w dokumentach. Dzięki temu, że jesteśmy producentem, a nie jedynie importerem, zaprojektujemy specjalnie dla Twojej firmy dedykowane i praktyczne segregatory, do których wepniesz, np. koszulki z raportami i faktury.

U nas, w zaledwie kilka minut, zamówisz funkcjonalne i szyte na miarę teczki dla pracowników. Z tymi akcesoriami Twoi podwładni łatwo uporządkują archiwa i błyskawicznie skompletują dokumenty na spotkanie z ważnym kontrahentem.

Zaprezentuj się z klasą podczas konferencji, prezentacji biznesowych i służbowych kolacji. Teczki oprawiamy w eko skórę wysokiej jakości. Dysponujemy również innymi materiałami oraz bogatą ofertą nietypowych zdobień. Takich projektów nie zobaczysz nigdzie indziej!

Nasze możliwości są nieograniczone. Tu prezentujemy zaledwie przykłady naszych prac. Napisz do nas i opowiedz nam jakich teczek potrzebujesz.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI