Wzorniki na materiały

O co prosi klient, który szuka mebli wypoczynkowych, rolet, czy tapet? Oczywiście o próbki. Jeśli ich nie masz lub będą słabej jakości, klient pójdzie do konkurencji. Dostajemy coraz więcej zapytań o ciekawe próbniki, dlatego do naszej oferty włączyliśmy personalizowane wzorniki na materiały.

Dlaczego personalizowane? Bo każda firma potrzebuje czegoś innego. Niezależnie od tego, czy prowadzisz salon meblowy, sprzedajesz rolety i żaluzje, czy może wykładziny, folie na samochody lub farby, u nas znajdziesz wzorniki, które pozwolą Ci zaprezentować asortyment ciekawie i profesjonalnie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do niewielkich firm designerskich, zajmujących się awangardowym wyposażeniem wnętrz, jak i wielkich centrów handlowych i hurtowni, które dysponują pokaźnym asortymentem. Z chęcią wykonamy też próbniki dla innych firm, np. salonów fryzjerskich i kosmetycznych, zakładów lakierniczych i tapicerskich, czy pracowni graficznych.

Dzięki świetnie wykonanym i oprawionym wzornikom, zachwycisz klienta bogatą paletą kolorów oraz oczarujesz oryginalnymi deseniami i fakturą. Z dobrym prezenterem, który idealnie przedstawi Twoją ofertę, klient nie będzie już tak skłonny do szukania szczęścia u konkurencji.

Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych przykładowych realizacji i składania zapytań ofertowych. Z chęcią opracujemy profesjonalny projekt i wykonamy praktyczne wzorniki dla Twojej firmy.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 9 results