Get Adobe Flash player

Różne

Często używasz różnych przyrządów i narzędzi, ale masz problem z ich przechowywaniem, czy transportem? A może potrzebujesz niebanalnych gadżetów promocyjnych, czy ciekawie oprawionych materiałów prasowych? Niezależnie od tego, czego szukasz i co oferujesz swoim klientom, na pewno chcesz być specjalistą w swoim fachu.

Nie zwlekaj dłużej. Zgłoś się do nas i powiedz nam o swoim pomysłach, a my je zrealizujemy. Z łatwością zaprojektujemy i wykonamy ciekawe podkładki pod mysz, czy kubek, oryginalne podstawki, tabliczki, pudełka i pojemniki, a nawet pokrowce, czy obudowę na Twoje cenne narzędzia.

Mamy nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w branży. Dlatego możemy wykonać futerały, okładki i etui na wszystkie dokumenty, akcesoria i specjalistyczne narzędzia. Korzystamy z materiałów bardzo dobrej jakości, co sprawia, że nasze wyroby są funkcjonalne, niezwykle trwałe i stylowe.

Z nami każdy lekarz będzie miał praktyczny i elegancki organizer, czy receptariusz, jubiler pięknie wykonane ekspozytory na biżuterię, a tapicer - praktyczne wzorniki i oprawy na materiały.

Z naszymi niebanalnymi dodatkami i autorskimi projektami, z łatwością zaprojektujesz firmowe podkładki na biurko lub na artykuły piśmienne. Oferujemy m.in. brandowanie produktów metodą hot-stampingu, która pozwala uzyskać efektownie tłoczone napisy i grafikę na wybranych produktach.

Zajrzyj do naszych przykładowych realizacji i powierz nam wykonanie personalizowanych materiałów dla Ciebie i Twojej firmy.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI