Wizytowniki

Przeglądanie stosu wizytówek w poszukiwaniu jednego numeru telefonu jest męczarnią i stratą czasu. Usprawnij pracę swych podwładnych, daj im nasze wizytowniki, a oni ułożą kontakty według własnych potrzeb.

Dzięki modelom z praktycznymi przekładkami błyskawicznie odnajdziecie pożądaną branżę i kontakt do właściwej firmy. Wizytówki można też układać alfabetycznie, czy według ważności.

Proponujemy oprawy wykonane z bardzo dobrej jakości eko skóry oraz ze skóry naturalnej. Mamy modele z wszytymi wkładami foliowymi i z wkładami na praktycznym ringu. Jeśli lubią Państwo przejrzyste obwoluty, polecamy wkłady błyszczące. Dla tych, którzy wolą nowoczesne i estetyczne akcesoria, rekomendujemy wkłady matowe. Wiele z naszych produktów posiada dodatkowe kieszonki, np. na karteczki z notatkami.

Wizytowniki pomieszczą do 540 wizytówek! Na zamówienie możliwe są też wersje z wykorzystaniem segregatorów SEG-1, SEG-2, SEG-3 z dowolną ilością miejsc, od 160 do 800. Niewielkie wizytowniki osobiste idealnie sprawdzą się podczas kameralnych spotkań w interesach.

Koniec z gorączkowym przeglądaniem stosów wizytówek. Z naszymi wizytownikami Twoja firma zorganizuje kontakty szybko i według własnego systemu! Zapoznaj się z naszą ofertą!


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 5 results