Segregatory

Chcesz uporządkować dokumentację służbową? Potrzebujesz niebanalnego suweniru dla klientów? A może chcesz dobrze wypaść na spotkaniu z potencjalnym kontrahentem? My Ci w tym pomożemy. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy praktyczne i ciekawe segregatory, które usprawnią pracę Twojej firmy i pomogą Ci zaprezentować się z klasą.

W zależności od przeznaczenia segregatorów oprawimy je w wysokiej jakości eko skórę, skórę naturalną, a nawet oprawę drukowaną. Takich produktów jak Twoje nie będzie miała żadna inna firma.

Segregatory mogą mieć dowolne wymiary i oprawę. Wykonujemy je z grubej tektury, którą np. możemy podłożyć   pianką poliuretanową, co zapewni im luksusową miękkość. Kolor oprawy, wnętrze i dodatki sam wybierzesz. Dodatkowo spersonalizujemy je gustownym tłoczeniem nazwy firmy, czy logotypu.

Wykonujemy tłoczenia na ślepo lub w kolorze. Posiadamy wiele ciekawych kolorów folii do złoceń, więc nie będziesz skazany jedynie na standardowe złocone, czy srebrzone napisy. Tego nie dostaniesz w hurtowni, czy hipermarkecie!

Z nami restauratorzy i menedżerzy hotelu zyskają estetyczną i funkcjonalną księgę rezerwacji, marketingowcy praktyczną okładkę na foldery reklamowe, a firmy szkoleniowe i biura - efektywne narzędzie do archiwizacji materiałów i dokumentów.

Pomożemy Ci wybrać najlepszy projekt dla Twoich firmowych segregatorów. Dostosujemy liczbę, rodzaj i układ kieszonek. Wybierzemy też najlepszy rodzaj zamknięcia, np. na efektowne paski, magnes, czy zatrzask. Twoje segregatory mogą być też wykonane w kolorystyce odpowiadającej firmowym barwom.

Z nami możesz jeszcze więcej. Napisz do nas, chętnie pokażemy Ci nowy wymiar segregatorów, które z powodzeniem wykorzystasz w swoim biznesie.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI