Notatniki

Oferujemy praktyczne, personalizowane teczki notatniki, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki wbudowanemu notatnikowi, każdy przedstawiciel handlowy, manager, czy uczestnik konferencji, szybko zapisze ważne informacje.

Teczki notatniki możemy wykonać z wysokogatunkowej eko skóry, która jest wytrzymała i ekonomiczna. Takie teczki będą dobre dla uczestników szkoleń, sympozjów, czy odczytów. Dużym powodzeniem cieszą się również teczki notatniki wykonane ze skóry naturalnej. Te produkty często są wybierane jako elegancki suwenir, czy ekskluzywne akcesorium dla dyrektorów, prezesów, członków zarządu i managerów.

Układ i liczba kieszonek zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego, po to, by były jak najbardziej funkcjonalne. Bloki notesowe (również dostępne u nas, produkcji polskiej z papieru dobrej jakości) mocowane są za pomocą listewek - kieszonek, w które wsuwa się okładkę notatnika. Dzięki temu teczki są płaskie i mają miejsce na dodatkowe materiały, np. foldery, wizytówki, płyty CD, czy pendrive.

W ramach personalizacji oznakujemy teczki ozdobnym tłoczeniem (także w dowolnym kolorze) lub precyzyjnym grawerem laserowym. Jeśli teczka notatnik ma spełniać funkcję organizera, możemy ją zaopatrzyć w wygodny suwak, dzięki któremu nie wypadną z niej nawet ponadprogramowe materiały i gadżety. Teczki mogą mieć zaokrąglone rogi lub ozdobne narożniki, a także miejsce na jeden lub większą liczbę długopisów.

Czy masz już pomysł na teczki notatniki dla Ciebie i Twojej firmy? Nawet, jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, zadzwoń do nas, chętnie doradzimy i pomożemy Ci w podjęciu decyzji.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 4 results