Do prezentacji - ofertówki

Z przyjemnością prezentujemy przykładowe projekty ofertówek i teczek prezentacyjnych, jakie wyszły z naszej pracowni. W naszej ofercie posiadamy wiele materiałów na oprawy, m.in. z wysokiej jakości eko skóry i skóry naturalnej. Dzięki temu teczki zawsze prezentują się gustownie i są świetnym dopełnieniem profesjonalnego wizerunku naszych klientów.

Teczki wykonane są z wytrzymałej tektury z pianką poliuretanową, a potem oprawione i gustownie przeszyte. Dzięki temu będą miękkie w dotyku i bardzo eleganckie. To idealne rozwiązanie na spotkania biznesowe, ważne konferencje, czy szkolenia.

W ramach personalizacji nasi klienci mogą stworzyć od podstaw dedykowane sobie i swojej firmie ofertówki. Z nami z łatwością ustalisz wymiary teczki, liczbę i rodzaj kieszonek, a nawet kolor nici używanych do szycia okładek. Oferujemy m.in. modele z wkładami foliowymi mocowanymi na śrubki, czy na wygodnym ringu, którego pojemność dostosujemy do Twoich potrzeb.

Jeśli szukasz funkcjonalnej teczki do prezentacji, nie mogłeś trafić lepiej. Zaprojektujemy dla Ciebie modele, które ustawisz w różnej konfiguracji. Dzięki temu zadziwisz swoich kontrahentów nie tylko świetną ofertą, ale też rzetelną prezentacją materiałów.

Z nami możesz decydować również o rodzaju zamknięcia teczki, np. na klapkę z magnesem, czy atrakcyjne paski. Na okładce bez trudu umieścimy nazwę lub logo Twojej firmy. Możemy je wytłoczyć metodą hot stampingu lub wygrawerować laserowo.

Teczki będą zachwycać również w środku. Umieścimy tam funkcjonalne kieszonki, w których zmieszczą się np. wizytówki, drobniejsze ulotki, czy długopis. Wnętrze możemy również ozdobić miękkim welurem, dzięki czemu Twoi klienci od razu zobaczą, że wręczasz im naprawdę wyjątkową ofertę.

Wielu naszych klientów działa w branży farmaceutycznej, szkoleń, marketingu i bankowości. Ale nasza szeroka oferta i praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji sprawiają, że ofertówki i teczki prezentacyjne sprawdzą się w każdej firmie, np. jako materiały prasowe, czy foldery na event.

Zapraszamy do kontaktu i dzielenia się swoimi pomysłami. Chętnie zrealizujemy Twój projekt.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results