Clipboard - z klipem

Co jest pojemne, lekkie i pozwala w łatwy sposób zarządzać dokumentami? Oczywiście teczka clipboard z klipem. Większości z nas klip kojarzy się z pojedynczymi podpórkami. Jeśli tego właśnie potrzebujesz, oczywiście dostaniesz to u nas. Ale na tym nie kończy się nasza oferta. Teczki z klipem pozwalają nie tylko na łatwe przypięcie wielu kartek, ale dzięki kieszonkom, czy przegródkom, umożliwiają przechowywanie dodatkowych akcesoriów, np. pendrivów, wizytówek, dokumentów tożsamości, czy identyfikatorów.

Teczka z klipem to niezbędnik prelegentów konferencji i kongresów. Będzie subtelnym i praktycznym dodatkiem na prestiżowe zjazdy, plenerowe eventy, czy uroczyste gale. To również przydatne narzędzie dla pracowników linii lotniczych i pilotów wycieczek.

Deska Clipboard pozwala na przytrzymanie np. dokumentów, kartek z notatkami, kwestionariuszy, czy faktur. Utrzyma również cały blok notesowy. Dzięki niemu, pilot autokaru szybko przypnie zebrane bilety, kadrowa zgromadzi RMUA dla pracowników, a stewardessa nie zgubi listy pasażerów.

Teczki robione są w oparciu o indywidualne projekty klientów. Istnieje możliwość wyboru układu kieszeni, koloru i znakowania, np. dla poszczególnych działów firmy (handlowego, czy księgowości).

Masz więcej pytań? Zobacz nasze przykładowe realizacje i skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w Twoim projekcie.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 7 results