Skorowidze

Oferujemy duży wybór oryginalnych, wysoce personalizowanych skorowidzów, dzięki którym kontakty do Twoich kluczowych klientów będą zawsze pod ręką. Z nami stworzysz skorowidz o dowolnych wymiarach. Możesz też wybrać nasze modele o standardowym rozmiarze oraz w wersji mikro i mini, które bez trudu mieszczą się do torebki, kieszeni, czy biznesowej teczki.

Posiadamy około 30 rodzajów opraw o ciekawej kolorystyce i fakturze. Polecamy materiały z wysokogatunkowej eko skóry, np. imitacje skóry gadów, czy miły w dotyku welur. Na życzenie skorowidze oprawimy również w skórę, czy materiały introligatorskie.

Tym sposobem adresy VIP - klientów restauracji, czy salonu kosmetycznego znajdą się w luksusowym skórzanym notatniku, a najważniejsze kontakty studia fotograficznego, czy agencji reklamowej - w książeczce z firmowymi zdjęciami na okładce.

Wyróżniają nas duże możliwości personalizacji i nowoczesny park maszynowy. Proponujemy m.in. ozdobne przeszycia okładek, wykonywane pod kolor oprawy lub w kolorze kontrastującym. Oferujemy też laminowane przekładki A-Z, które ułatwiają odszukanie wybranego adresata, a także atrakcyjne okucia, czy zaokrąglone rogi. Posiadamy wkłady zszywane i w formie wymiennych bloczków, które przy większych nakładach możemy dodatkowo obrandować.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów skorowidze szyte na miarę Twoich potrzeb.

Showing all 2 results