Podkłady na biurko producent

Co powiesz na podkład na biurko w kształcie logotypu Twojej firmy? A może potrzebujesz modelu bardziej zachowawczego w dizajnie, ale za to z rozbudowanymi skrytkami i kieszonkami? Dla nas to drobnostka. Szybko i profesjonalnie przygotujemy podkłady biurowe i konferencyjne, ze szkatułkami, wgłębieniami i innymi przydatnymi elementami.

Dzięki naszemu projektowi, Twoi pracownicy wreszcie będą mieli porządek na biurku, bo wszystkie przybory, karteczki i akcesoria będą miały swoje miejsce. Wykonujemy też kieszonki foliowe i skórzane, w których można trzymać dokumenty, czy materiały piśmienne. Możemy wykonać również dodatkowo oprawione w ten sam materiał akcesoria na biurko (kubki, dociski, pojemniki na spinacze lub kartki, popielniczki).

Nasze podkłady są wytrzymałe, wykonane z grubej tektury o grubości 2,2 mm, dzięki czemu zapewniają komfort pisania i chronią biurko przed zarysowaniem i zniszczeniem. Oprawiamy je w wysokiej jakości eko skórę i skórę naturalną. Dzięki szerokiej gamie materiałów, nasi klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu kolorów opraw.

Podkłady są starannie wykończone i bardzo eleganckie. Na życzenie klienta wykonamy zaokrąglone rogi, lub dobierzemy gustowne narożniki. Dla osób pracujących, np. w rozliczeniach i księgowości, proponujemy dodatkowo umieszczenie kalendarza biurkowego.

Zaufaj nam, tak jak zaufało nam wielu naszych stałych klientów. Już dziś zamów elegancki i praktyczny podkład na biurko dla siebie i swoich pracowników.

  PODKŁADY NA BIURKO - ARTYKUŁ NA BLOGU


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 7 results