Get Adobe Flash player

Różne

Oferujemy pudełka, okładki, organizery i pokrowce dla specjalistów, np. z takich branż, jak medycyna, optyka, czy motoryzacja. Posiadamy szeroki wybór ekspozytorów dla branży jubilerskiej oraz wzorników na materiały, które świetnie sprawdzą się w salonach meblowych, czy hurtowniach tkanin.

Z nami wyposażysz swój dział handlowy w praktyczne obrandowane pudełka i podkładki oraz zrobisz chwytliwegadżety dla klientów i wypromujesz swoją ofertę. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i szybkie terminy realizacji.Niezależnie od tego, czy jesteś dekoratorem wnętrz - czy mechanikiem, tapicerem - czy producentem markiz i żaluzji, nasze możliwości spełnią Twoje oczekiwania.

Zrób wrażenie podczas targów, prezentacji, czy ekspozycji. Wystaw swoje materiały i akcesoria zaprojektowane lub oprawione specjalnie dla Twojej firmy. Z radością wykonamy np. futerały na nietypowe narzędzia, atrakcyjne podkładki pod kufle do restauracji, a także inne akcesoria i oprawy.

W zależności od produktu, oferujemy np. łączenia materiałów, okładki z eko skóry, skóry, zamszu i materiałów introligatorskich oraz tkanin. Polecamy brandowanie tłoczeniem i złoceniem, atrakcyjne okucia i przeszycia, a także praktyczne zamknięcia (napy, zatrzaski, suwaki).

Szukasz pokrowców na laboratoryjne mikroskopy? Z łatwością je zaprojektujemy i spersonalizujemy tłoczeniem nazwy lub logotypu. Oferujemy stylowe i praktyczne organizery, receptariusze i okładki na zwolnienia lekarskie, które na pewno przydadzą się każdemu lekarzowi.

Szczególnie polecamy niezwykle funkcjonalne podkładki na biurko, które mogą mieć dowolny rozmiar, kształt i wykończenie. Wyposażymy je też np. we wgłębienia na przybory, karteczki i inne niezbędne akcesoria biurowe.

To zaledwie część naszych możliwości. Realizujemy zlecenia, którym inne firmy nie mogą sprostać. Posiadamy doświadczenie i technologie którą umiemy odpowiednio wykorzystać.

Sprawdź nas! Zaprojektuj z nami Twoje firmowe produkty i daj się zapamiętać swoim klientom!


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI