Get Adobe Flash player

W formacie A-5

Aby wyjść naprzeciw naszym klientom - firmom m.in. z branży biznesu, reklamy i kreacji, oferujemy personalizowane organizery w najpraktyczniejszym z formatów A5. Wysoka jakość materiałów eko skórzanych i skóry naturalnej, których używamy, gwarantuje świetne efekty podczas personalizacji, np. w formie brandingu metodą hot stampingu.

Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się organizery A5 z dodrukowanymi pojedynczymi kartkami, na których umieszczamy informacje o ofercie firmy lub ważnych wydarzeniach. To praktyczne rozwiązanie dla organizerów A5 na sympozja, eventy i konferencje. Takie egzemplarze możemy wykonać w nakładzie już od kilku sztuk.

Oferujemy również personalizację przez umieszczenie logotypu i dobór kolorowych przekładek, przy zamówieniu już od kilkudziesięciu sztuk. Na opcję dwukolorowych przekładek decydują się firmy, którym zależy na dodatkowej funkcjonalności i niebanalnej prezencji produktu.

Ogromną zaletą naszych organizerów A5 są wymienne wkłady (także kalendarzowe o różnym układzie) produkcji polskiej. Dla naszych klientów to komfort szybkiej i łatwej wymiany zapasowych wkładów, co przekłada się na wygodę i jakość ich pracy.

Oferujemy organizery A5 zamykane paskiem na magnes, suwak lub zatrzask. Wkłady umieszczamy na ringu o pojemności 25 mm . Dodatkowo możemy również zaopatrzyć organizer w mechanizm z klipem, który podtrzyma blok lub pojedyncze kartki.

Zapraszamy do naszej galerii produktów i zgłaszania nam pomysłów na praktyczne firmowe organizery A5. Chętnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 7 results