Get Adobe Flash player

Organizery

Sukces często zależy od dobrej organizacji. My o tym wiemy, dlatego oferujemy funkcjonalne i praktyczne organizery. Proponujemy m.in. egzemplarze w formatach A-4 BIG, A-5 MAGNUM i STANDARD, ale również bardziej nietypowych i poręcznych, np. MINI, czy MIKRO. Dzięki możliwości wymiany kalendarza i firmowych wkładów, organizer będzie użyteczny przez długie lata.

Podaruj pracownikom gustowne organizery z wytłoczonym logotypem i nazwą firmy na okładce, a z pewnością poczują się docenieni i ważni. Twoi klienci też to zauważą i Twoja firma zyska w ich oczach. Polecamy oprawy z wysokiej jakości eko skóry, odpornej na zniszczenia, dostępnej w różnych wersjach i wielu kolorach. Nasze produkty możemy też obłożyć elegancką skórą naturalną. Takie rozwiązanie to idealny prezent np. dla prezesa, czy teamu menedżerskiego.

Jak stworzyć personalizowany organizer? Wystarczy wybrać interesujący model i powiedzieć nam jak ma wyglądać. Dzięki wielu opcjom dodatkowym, takim jak zaokrąglone rogi, grawerowane laminaty, czy pokrycie środka welurem, otrzymają Państwo produkt unikatowy, jedyny w swoim rodzaju.

Już dziś za przystępną cenę mogą Państwo mieć profesjonalne i praktyczne organizery. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  JAK WYBRAĆ DOBRY ORGANIZER - ARTYKUŁ


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI