Okładki ze spiralą

U nas bez trudu oprawisz swoje dokumenty firmowe i foldery prezentacyjne, a także kalendarze dla pracowników, czy przydatne wzorniki z materiałami. Dzięki naszym pomysłom podtrzymasz swój wizerunek profesjonalisty i zawsze będziesz na czasie dzięki świetnie dobranym i praktycznym oprawom na spirali.

Oferujemy okładki wykonane z eko skóry, skóry naturalnej i innych tworzyw, np. z priplaku. Spina je funkcjonalna spirala, której typ, kolor, rozmiar i grubość sam wybierzesz. Posiadamy m.in. spirale metalowe, typu ring wire i plastikowe.

Dzięki temu album ofertowy na kampanię reklamową wręczysz w stabilnej spirali zamykanej na stałe, a dokumentację biurową, która wymaga ciągłego uzupełniania, będziesz przechowywać w okładce z plastikową spiralą zamykaną na zatrzask.

W ramach personalizacji oferujemy brandowanie produktów metodą hot stampingu i grawerowania laserowego. Okładki możemy dodatkowo podłożyć gąbką, ozdobić ciekawym okienkiem z akrylu/laminatu i gustownie przeszyć. Twoje oprawy mogą mieć zaokrąglone rogi, lub posiadać eleganckie narożniki.

Pomyśl, kluczowy kontrahent dostanie raport w eleganckiej okładce na spirali, z wytłoczoną nazwą kampanii i logotypem firmy, zaś Twoi pracownicy będą używać funkcjonalnych notesów i kalendarzy w grubej okładce.

Chętnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagający projekt. Zadzwoń do nas i powiedz jakie materiały chcesz oprawić. Chętnie doradzimy i przedstawimy nasze propozycje.

Showing 1–15 of 19 results