Kołonotatniki

Oferujemy szeroki asortyment kołonotatników w oprawie w spiralę, które wyróżniają się jakością i ciekawym dizajnem. Mamy kilkadziesiąt rodzajów materiałów na okładki, w tym również introligatorskich, np. na papierze fotograficznym. Szczególnie polecamy oprawy z eko skóry i skóry, które opcjonalnie można podłożyć gąbką i gustownie przeszyć. Takie kołonotatniki prezentują się bardzo elegancko podczas konferencji i spotkań biznesowych.

W ramach personalizacji oferujemy tłoczenia i złocenie w dowolnym kolorze. Dzięki temu mogą Państwo zamówić dla kluczowych klientów obrandowane kołonotatniki z nazwą i logo firmy, czy np. notesy dla pracowników z nazwą aktualnie realizowanej kampanii. Mamy w ofercie wiele nietypowych zdobień i dodatków, np. metalowe narożniki, czy różne kolory i rodzaje spiral.

Okładki kołonotatników wykonane są ze sztywnej tektury o grubości 2 mm, dzięki czemu są trwałe i zapewniają komfort pisania w każdych warunkach. Wkłady wykonane są z papieru chamois o gramaturze 80g i posiadają mikroperforację, która ułatwia wyrywanie kartek. Do naszych kołonotatników na spirali zapewniamy też wkłady wymienne. W notesach możemy umieścić dodatkowe kartki i je zadrukować, np. wkładkę ze spisem numerów wewnętrznych firmy.

Już dziś zaopatrz swoich pracowników w praktyczne firmowe kołonotatniki na spirali. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w sprawie Twojego projektu.

Showing all 2 results