Get Adobe Flash player

Oprawa w spiralę

Oprawy w spirale są wygodnym i niebanalnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na prostocie i komforcie. Szukają Państwo ciekawych propozycji na albumy ofertowe lub katalogi firmowe? Te w oprawie na spirali świetnie się sprawdzą.

Spirala zapewnia swobodę przewracania kartek, dzięki czemu materiały są bardzo praktyczne podczas prezentacji. Jest to również idealne rozwiązanie dla restauratorów, którzy chcą mieć niestandardowe, eleganckie i nowoczesne karty Menu.

Proponujemy oprawy na spirali z perforacją w systemie 2:1 o oczkach kwadratowych i 3:1 o oczkach elipsy. W zależności od projektu oprawy i przeznaczenia produktu, mogą Państwo wybrać spirale metalowe, tzw. Zip Wire, zamykane na stałe,   które  świetnie  się  sprawdzą  w albumach,  folderach i katalogach. Dla restauratorów, którzy często zmieniają menu, polecamy wielorazowe grzbiety zatrzaskowe. Dzięki nim z łatwością można wymienić wkłady z menu, karty deserów, czy drinków.

Nasze oprawy mogą być wykonane z eko skóry, skóry, a nawet z materiałów introligatorskich. Dzięki temu wybrane przez Państwa produkty będą dokładnie takie, jakich Państwo potrzebują. Oferujemy również wkłady foliowe na spirali oraz usługi oprawiania osobistych materiałów.

Oprawy w spirali są estetyczne, praktyczne i nowoczesne. Z chęcią doradzimy Państwu w kwestii doboru materiałów i wzorów.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI