Get Adobe Flash player

Tubusy

Nasze tubusy wykonujemy z grubej i wytrzymałej tektury. Każdy egzemplarz jest starannie wykonany i wykończony. Wewnątrz wyklejany papierem ozdobnym, na zewnątrz oklejany i ozdabiany według preferencji klienta.

Wyróżnia nas realizacja nietypowych projektów i duży stopień personalizacji produktów. Wykonamy tubusy np. dla klubów sportowych, szkół i uczelni, firm i na każdą okazję, np. konkurs, garden party, czy uroczystą galę.

Produkty mogą mieć łączone kolory, posiadać ozdobne sznureczki, tasiemki, czy rzemyki. Zaopatrzymy je w emblemat orła, syrenki, czy inny, pasujący do Twoich potrzeb, np. logotyp firmy, czy motyw przewodni.

Dysponujemy wieloma materiałami prosto od producenta, m.in. wysokiej jakości eko skórą w różnych kolorach, skórą naturalną, czy okleinami introligatorskimi. Specjalizujemy się w hot-stampingu, dzięki któremu na obudowie tub wytłaczamy i złocimy napisy oraz grafikę, np. logo uczelni, nazwę firmy, czy nazwisko posiadacza.

Korzystamy z gotowych form oraz projektujemy nowe, na specjalne zamówienie. Tworzymy atrakcyjne pieczęcie z modeliny, które dodają naszym tubusom splendoru. To może być wspaniała oprawa dla nowo mianowanego prezesa firmy, czy kierownika działu.

Nie czekaj, zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami i skontaktuj się z nami w sprawie Twojego projektu.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 20 results