Get Adobe Flash player

Okładki

Dobra, elegancka okładka jest nieodzowna w biznesie, podczas oficjalnych spotkań, czy nagradzania osiągnięć naukowych. My oferujemy znacznie więcej.

Prezentujemy ciekawe i różnorodne okładki na dyplomy, a także oprawy na świadectwa, notatniki i dokumenty. Powiedz nam jakich opraw oczekujesz, a my je zaprojektujemy i doradzimy, jak możesz je spersonalizować.

Oferujemy bogaty wybór okładek z ozdobnymi ramkami i materiałów na oprawy, m.in. z eko skóry, w oprawach introligatorskich, czy floków. Z nami w prosty sposób wybierzesz atrakcyjną okładkę na dokumentację, np. na płótnie dla laureatów konkursów plastycznych, w oprawie o wężowej fakturze dla absolwentów biologii, czy skórzane dla menedżerów i kadry zarządzającej.

Nasze okładki pięknie podkreślą materiały na konferencje, gale i inne uroczystości, podczas których  dokumenty muszą się dobrze prezentować. Na specjalne wydarzenia projektujemy m.in. okładki z motywem przewodnim. Pomysłowo oprawimy np. notatki dla prezenterów gali wręczenia nagród, czy festiwalu filmowego. Wykonamy też okładki na pamiątkowe księgi, czy notesy przydatne podczas wernisaży, benefisów i wieczorów kulturalnych.

Tworzymy okładki z łączonych materiałów, np. eko skóry i płótna, a także z ciekawymi aplikacjami z laminatu, czy akrylu. Głęboką personalizację zapewniają ozdobne tłoczenia napisów, motywów a nawet całych ramek okalających oprawę.

Oferujemy różne modele, które można modyfikować. Posiadamy szeroki wybór opcji dodatkowych, np. kieszonki z przezroczystej folii, welurowe tasiemki podtrzymujące dokument, czy atrakcyjne okucia, które zabezpieczają rogi przed ścieraniem. Okładki możemy dodatkowo usztywnić, podłożyć gąbką i efektownie przeszyć, dzięki czemu otrzymujemy efekt pikowanego, miękkiego w dotyku materiału.

Nie zwlekaj. Napisz do nas i stwórz atrakcyjne okładki szyte na miarę Twojej firmy.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 45 results