Get Adobe Flash player

Notesy

Szukasz nietypowej księgi gości lub funkcjonalnego i ciekawego notatnika dla swoich pracowników? Jesteś w dobrym miejscu!

Proponujemy szeroki wybór notatników w rozmiarach od A-7 do B-4. Okładki notesów wykonane są z wytrzymałej eko skóry. Na życzenie oprawimy je w inny materiał, np. w luksusową skórę naturalną, czy w fantazyjne płótno canvas, idealne dla branży związanej ze sztuką i kreacją.

Notes spersonalizujemy np. dowolnym tłoczeniem. Pracujemy na prasach o sile nacisku kilku ton, dzięki czemu otrzymujemy precyzyjne i ciekawe przetłoczenia, nawet na dużych formatach. Twoi pracownicy otrzymają stylowe notatniki z atrakcyjnie wytłoczoną nazwą i logotypem firmy.

Dodatkowo wykonujemy projekty napisów i wklejki. Dlatego służbowe bruliony będą miały przydatne informacje, np. numery wewnętrzne do poszczególnych działów firmy. Notesy cieńsze, do 50 kartek przydają się do krótkich notek. Bruliony do 300 kartek, są świetne np. jako restauracyjna, czy klubowa księga gości.

Karty naszych notatników nie prześwitują, bo wykonane są z papieru bardzo dobrej jakości (gramatura od 90 gr/m² do 220 gr/m² w wybranych modelach). Oferujemy wkłady w linie, kratkę lub gładkie ze złoconymi brzegami.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i stwórz personalizowane notatniki dla swoich pracowników!


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 31 results