Get Adobe Flash player

Kroniki, księgi

Posiadamy szeroki wybór ksiąg i kronik, które zainteresują Państwa klientów i umocnią profesjonalny wizerunek firmy. Wykonujemy kroniki m.in. dla stowarzyszeń, fundacji i klubów. Oferujemy egzemplarze w oprawie twardej i miękkiej. Nasze produkty idealnie sprawdzają się w eleganckich restauracjach, czy organizacjach rządowych i pozarządowych.

Modele oprawiamy w różne materiały, np. eko skórę i ozdabiamy je efektownym tłoczeniem lub wybranym grawerunkiem. Napisy i logotypy mogą też być złocone w kilkudziesięciu dostępnych kolorach.  Aby księga nabrała bardziej ekskluzywnego wyrazu, proponujemy np. ozdobne garbiki na grzbiecie, czy dodatkowy grawer na kartkach. Dla okładek ze standardowymi rogami, oferujemy metalowe narożniki, które dodadzą klasy i dodatkowo ochronią rogi przed ścieraniem.

Karty naszych ksiąg i kronik wykonane są z papieru bardzo dobrej jakości (gramatura od. 90 gr/m² do 130 gr/m² w wybranych modelach). W zależności od Państwa koncepcji można wybrać kolor kartek od bieli do jasnego żółtego. A może marzy się Państwu firmowa kronika z fotografiami? To proste. Dzięki wkładom szytym ręcznie, nasze kroniki posiadają możliwość wklejenia fotografii do grubości 1 cm.

Już teraz mogą Państwo mieć swoją idealną księgę gości lub firmową kronikę! Zapraszamy!

  KRONIKI I KSIĘGI - ARTYKUŁ Z PORADAMI


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 43 results