Kalendarze - oprawa drukowana

Oferujemy kalendarze z drukowaną oprawą, dostępne w różnych formatach.

Wydruki na okładkach mają jakość fotograficzną. Wykonujemy je na ploterze Epson 7890 o max rozdzielczości 2880 dpi. Wydruk zabezpieczamy laminacją na zimno lub ciepło. Nasi klienci mogą wybrać folię o wykończeniu błysk, mat lub aksamit. Oferujemy również foliowanie o bardziej nietypowym wykończeniu, np. imitacja płótna canvas, juta, czy inne, posiadające niebanalną i atrakcyjną strukturę.

Szczególnie polecamy druk na płótnie canvas, dzięki któremu Twoja okładka będzie przypominała prawdziwy obraz. Dla wielbicieli detalu, polecamy fotocanvas, który doskonale odwzoruje szczegóły grafik na wydruku. Te materiały dodatkowo zabezpieczamy przed uszkodzeniami mechanicznymi i przetarciami, używając werniksu (do wyboru wykończenia: mat, błysk lub satyna).

Do bardzo trwałych należą okładki wykonane w technice druku sublimacyjnego bezpośredniego na tkaninach bawełnianych i poliestrowych. Ta technika nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń wydruku. Jest stosowana od niedawna, ale daje świetne efekty i żywe kolory nadruków oraz jest przystępna cenowo.

Głównymi zaletami opraw z drukowaną okładką jest duża powierzchnia, na której umieścisz autorski projekt, np. sztandarowy produkt Twojej firmy. W tym przypadku bardzo opłacalne są nakłady nawet od 1 sztuki. Również czas realizacji jest bardzo szybki - wszystko wykonywane jest u nas na miejscu.

Zobacz nasze propozycje i skontaktuj się z nami, by stworzyć oryginalny projekt dla siebie lub Twojej Firmy.