Kalendarze - ekoskóra, skóra

W tym dziale znajdziesz szeroki wybór praktycznych kalendarzy. Do produkcji okładek używamy skór bydlęcych oraz wysokiej jakości materiałów eko skórzanych, specjalnie sprowadzanych z katalogów, niedostępnych w ciągłej sprzedaży u importerów.

Podstawą naszych produktów jest dobry projekt i profesjonalne wykonanie. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim duży wybór zdobień i wykończeń, m.in.: przeszycia, zaokrąglone rogi i marszczenia. Bardzo popularne są też garbiki na grzbiecie kalendarzy. Garbiki imitują więzy, jak przy szyciu ręcznym. Dzięki temu kalendarze prezentują się ekskluzywnie i są wspaniałym dodatkiem, np. dla prezesa, dyrektora, czy osób wysoko postawionych.

Zachęcamy też do znakowania kalendarzy poprzez tłoczenie, grawerowanie lub nadruk UV LED. Ten ostatni jest swoistą nowością na rynku. To jedyna metoda znakowania, która w pełni umożliwia odwzorowanie kolorów każdego logotypu. Jako jedni z nielicznych wykonujemy również tłoczenia z zestawianych liter, co daje swobodę wykonywania napisów na okładkach, np. imię i nazwisko.

Nasi klienci często zamawiają kalendarze z tasiemkami z nadrukiem, a także z dodatkowymi wklejkami i wkładkami. Wszystko to personalizujemy specjalnie pod firmę, czy dany projekt. Kalendarze mogą mieć aplikacje i wstawki z laminatu grawerskiego, czy akrylu, posiadać atrakcyjne poliuretanowe naklejki 3D oraz niezwykle efektowne okładki z łączonych materiałów.

Poza całymi kalendarzami, oferujemy również wymienne wkłady, a także oprawę kalendarzy z bloków i wkładów dostarczonych przez klienta. Nasza moc przerobowa wynosi do 500 kalendarzy dziennie (nawet w szczycie sezonu).

Jeśli nasze możliwości jeszcze nie przekonały Cię do końca, koniecznie zobacz nasze propozycje i skontaktuj się z nami. Z chęcią doradzimy w zakresie Twojego projektu i pokażemy na co nas stać.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 10 results