Kalendarze

Wyobraź sobie kalendarz stworzony tylko dla Twojej firmy, który ma dokładnie to, czego potrzebują Twoi pracownicy. Nasi klienci od dawna cieszą się spersonalizowanymi produktami. Zaufało nam wiele firm, które zamawiają u nas kalendarze dla swoich podwładnych i kadry zarządzającej.

Oferujemy ok. 100 materiałów na okładki. Wśród nich jest m.in. wysokogatunkowa eko skóra, na której możemy wytłoczyć np. nazwę i logo firmy. Ale to nie wszystko. Z naszą ofertą pracownicy galerii sztuki dostaną kalendarze oprawione w płótno canvas, a handlowcy zakładu fotograficznego, ciekawe oprawy z firmowymi zdjęciami.

Posiadamy kalendarze książkowe w rozmiarach od A-4 do A-7. Jeśli potrzebują Państwo wersji na biurko, czy na praktycznej spirali, z chęcią takie wykonamy. Dodatkowo możemy je wzbogacić o registry, które ułatwiają organizację.

Kalendarze ozdobimy np. eleganckimi narożnikami zabezpieczającymi rogi przed ścieraniem, złoconymi brzegami pięknie mieniącymi się w świetle, czy efektownymi garbikami, które dodają prestiżu. Dzięki różnym wersjom językowym, nasze kalendarze są świetnym suwenirem dla zagranicznych gości mówiących po angielsku, niemiecku, czy rosyjsku.

Nie ma lepszej reklamy, niż oryginalna firmowa galanteria biurowa. Sprawdź nasze możliwości i już dziś zamów personalizowane kalendarze.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI