Get Adobe Flash player

Fotoksiążki, fotoksięgi

Wkłady do naszych fotoksiążek wykonujemy na papierze Fuji i Kodak. Papier matowy, na którym nie zostają ślady, sprawdzi się w albumach dla szkół i przedszkoli. W przypadku ekskluzywnych fotoksiąg  firmowych, polecamy pięknie błyszczącą wersję glossy.

Karty fotoksiążek rozkładają się na płasko, a każdy blok ozdabia gustowna kapitałka. Proponujemy ciekawe oprawy wykonane z różnorodnych materiałów wysokiej jakości oraz zdobienia np. w formie okienek ze zdjęciem lub akrylem. Na Państwa życzenie wszyjemy również wybrane motywy ozdobne, dzięki czemu nadamy oprawie interesujący efekt pikowanego wzoru, kontrastowo lub pod kolor.

Dzięki nowoczesnym maszynom i bogatemu doświadczeniu tworzymy rzeczy piękne i niezwykle trwałe. Mogą więc być Państwo pewni, że nawet w rękach dzieci, czy przy częstym użytkowaniu, nasze fotoksiążki się nie rozpadną.

Oferujemy również same okładki, które są wykonane w technice umożliwiającej dostosowanie szerokość grzbietu do ilości kart. Bez trudu umieszczą w nich Państwo zdjęcia z eventów i konferencji.

Skorzystaj z naszej oferty i wyeksponuj swoje ulubione zdjęcia w pięknie oprawionej fotoksiędze.

  JAK POWSTAJE FOTOKSIĄŻKA - ARTYKUŁ


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 33 results