Etui na legitymacje

Proponujemy wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie etui, które dopasujemy do rozmiarów każdej legitymacji. Na okładce możemy wytłoczyć nazwę lub logo, a także dowolny napis. Dzięki temu strażnicy i stróże będą mieli pokrowce z logotypem swojej firmy, policjanci - z nazwą „Odznaka policyjna", a pracownicy korporacji - gustownie oprawioną legitymację ubezpieczeniową.

Nasze etui wykonane są z wysokiej jakości eko skóry i skóry. Dzięki temu są bardzo trwałe, pięknie się prezentują i łatwo się je czyści. Legitymacje służbowe w takiej oprawie będą nie tylko świetnie zabezpieczone, ale też pięknie wyeksponowane. Staną się prawdziwą dumą osób je noszących i zarazem dobrą wizytówką firmy.

Szczególnie polecamy okładki z dwiema kieszeniami foliowymi, które poza legitymacją, umożliwiają umieszczenie wewnątrz dodatkowego dokumentu: wizytówki, czy kartki na notatki, a także modele legitymacji z możliwością przypięcia odznaki. Z takim zestawem każdy funkcjonariusz i pracownik będzie gotowy do akcji.

Oprawy na legitymacje posiadają wygodne otwory do przewieszenia łańcuszka, dzięki temu pracownicy komunikacji, czy inni, pracujący w terenie, nie zgubią ich i zawsze będą mieli do nich swobodny dostęp. Foliowe okienko zapewnia czytelność legitymacji i chroni ją przed wilgocią i brudem.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

Showing all 7 results