Etui na dokumenty

Jakiego etui na dokumenty potrzebujesz? W zależności od Twoich preferencji wykonamy okładki z określoną liczbą wkładek i foliowych kieszonek. Rodzaj wkładów pozostawiamy Tobie. Możesz wybrać folię przezroczystą lub mleczną. Dzięki temu etui pomieści nie tylko niezbędne dokumenty, ale też dodatkowe wizytówki, czy karty płatnicze. Może też posiadać praktyczne karabińczyki, dzięki którym przypniesz etui, by go nie zgubić.

Z nami każdy kierowca będzie mógł spokojnie ruszyć w trasę, bez obawy o to, że zapomni karty wozu, a żołnierze, czy policjanci wreszcie będą trzymać legitymacje w wytrzymałych etui.

Okładki wykonane są z bardzo dobrej eko skóry w wielu atrakcyjnych kolorach, a także z luksusowej skóry naturalnej, która w każdych warunkach prezentuje się ekskluzywnie. Pamiętaj, że nasz doświadczony zespół służy profesjonalnym doradztwem przez cały czas przygotowania i realizacji Twojego zamówienia. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i koncepcję oraz zaproponujemy sprawdzone/popularne, czy nietypowe rozwiązania dla Twoich firmowych etui na dokumenty.

W ramach personalizacji oferujemy m.in. brandowanie produktów i szeroką gamę atrakcyjnych zdobień, które sprawią, że okładki, które zamówisz będą oryginalne i niepowtarzalne. Z nami pracownicy firm ochroniarskich dostaną legitymacje w okładkach z logotypem swojej agencji, a służby mundurowe z nazwą jednostki.

To, co widzisz tutaj jest zaledwie przykładem naszych możliwości. Z nami wykonasz poręczne etui na dokumenty samochodowe, praktyczne okładki na legitymacje służbowe, funkcjonalne saszetki dla kierowców firm przewozowych i biur podróży, czy inne niezbędne pokrowce na Twoje dokumenty.

Idź za wzorem wielu naszych zadowolonych klientów i sprawdź jakie etui na dokumentymożemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 6 results