Etui na długopisy

Są takie sytuacje, w których nagle potrzebny nam jest długopis. Co się wtedy dzieje? Oczywiście zaczyna się nerwowe przeszukiwanie torby, kieszeni, torebki, czy plecaka. Czas ucieka, adrenalina rośnie, a długopis wciąż nie znaleziony. Receptą na te problemy są oczywiście etui na długopisy, których na rynku znajdziesz dość sporo. My oferujemy coś więcej. U nas to Ty wybierasz, jakie chceszetui. Nie jesteś skazany na hipermarketowy towar pochodzący z importu.

Naszą ofertę opieramy na głębokiej personalizacji i kilkunastoletnim doświadczeniu kaletniczym. Z nami przygotujesz oryginalny projekt firmowych etui, które podarujesz swoim pracownikom. Eleganckie wersje ze skóry naturalnej będą świetnym prezentem dla ważnych klientów, czy firm partnerskich.

Nie masz pomysłu na promocję swojej firmy? Zrób konkurs dla klientów, czy fanów na Facebooku, a w nagrodę podarujesz zwycięzcom oryginalne etui z logo Twojej firmy. Laureat na pewno ucieszy się z wyróżnienia i będzie się chwalił wygraną.

Szukasz modnego lub nietypowego etui na długopisy, np. z motywem wężowej skóry, czy mieszczącym więcej niż 4 przybory? Z nami to możliwe. Nasze etui dostosuje się do Ciebie pojemnością, rodzajem zamknięcia i materiałem. Spersonalizujemy je tłoczeniem lub grawerem laserowym.

Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami i pozwól nam pokazać Ci, jak może wyglądać pomysłowe etui na długopisy.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI