Get Adobe Flash player

Etui

Proponujemy szeroki wybór etui, które idealnie zabezpieczą najcenniejsze dla Państwa dokumenty. Wybierając materiały z wysokiej jakości eko skóry, błyskawicznie skompletują Państwo okładki np. na firmowe przepustki dla pracowników, czy dokumenty służbowych aut. Luksusowe skórzane pokrowce na karty kredytowe, czy dokumenty ubezpieczeniowe będą świetną wizytówką, a nawet suwenirem dla kontrahentów, menedżerów, czy dyrektorów.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy wiele modeli o zróżnicowanym układzie kieszeni. Produkujemy też pokrowcei futerały na przybory piśmienne, klucze, czy płyty CD. Dzięki nim, te niezbędne akcesoria zawsze będą w zasięgu Państwa ręki. Wraz z naszymi produktami otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości i kunsztu wykonania.

Etui możemy dodatkowo spersonalizować np. przez wytłoczenie napisów. W ten sposób np. legitymacja każdego z pracowników będzie oprawiona w firmowy pokrowiec, a kierowcy wreszcie będą mieli przydatne organizery.

Już dziś możesz zabezpieczyć i pięknie oprawić dokumenty dla siebie i swoich pracowników. Skontaktuj się z nami lub złóż zamówienie na naszej stronie.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI