Okładki na rachunki/płatniki

Nasze płatniki kelnerskie wykonujemy z wysokiej jakości eko skóry o różnym wybarwieniu i fakturze, a także ze skóry naturalnej. Zaprojektujemy i wykonamy je tak, by stanowiły komplet z kartami menu, czy innymi akcesoriami kelnerskimi.

Potrzebujesz czegoś z kieszonkami na rachunek? To żaden problem. Oprawę wraz z rozmiarem, materiałami i wnętrzem płatników zaprojektujemy według Twoich potrzeb. Dzięki temu umieścisz w nich nie tylko rachunek, ale również wizytówkę restauracji, czy bon upominkowy dla klienta. Taki mały prezent z pewnością przypadnie do gustu Twoim gościom.

Kieszonki okładek mogą być skośne, w formie łuku lub proste. Przezroczyste lub pokryte wybranym materiałem nieprześwitującym. W miejsce kieszonek możemy także wszyć gustowne tasiemki w kolorze okładki lub innym, kontrastującym. Dzięki temu elegancka restauracja będzie mieć skórzane płatniki o kieszonkach zakończonych finezyjnym łukiem, a bar sałatkowy poda rachunek w gustownej okładce z motywem warzyw.

Wnętrze płatników możemy obłożyć np. miłym w dotyku welurem dostępnym w różnych odcieniach lub pokryć wytrzymałą i odporną na zabrudzenia folią mleczną. Rogi płatników, według Twoich preferencji, mogą być zaokrąglone lub mieć metalowe narożniki.

W ramach personalizacji, na okładce możemy wykonać gustowne tłoczenie, np. logotypu/nazwy restauracji, czy napisu „Rachunek". Dzięki temu każdy płatnik kelnerski będzie zwracał uwagę i utrwalał nazwę restauracji w pamięci klienta. Wykonamy również bardziej nietypowe płatniki, np. w postaci ciekawie ozdobionej szkatułki.

Profesjonalistę poznaje się po szczegółach. My z radością zadbamy o część tych szczegółów, tworząc dla Twojej restauracji oryginalne płatniki kelnerskie.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 5 results