Okładki na karty menu

Co powiesz na karty menu wykonane, np. w drewnie, czy z okienkiem ze zdjęciem? Taka oprawa może uświetnić pyszne dania serwowane w Twojej restauracji. W naszej ofercie znajdziesz wiele niebanalnych pomysłów i inspiracji.

Okładki kart menu oprawiamy m.in. w eko skórę, skórę naturalną, czy płótna. W sumie oferujemy ponad kilkadziesiąt różnorodnych materiałów, które można ze sobą łączyć, i dodatkowo personalizować.

Zaprojektujemy dla Ciebie menu z ozdobnymi okienkami. Wypełnimy je np. laminatem grawerskim z grafiką szkicowaną odręcznie, czy aplikacjami z akrylu z podklejonym wydrukiem. W okienku możemy umieścić też płytki mosiężne grawerowane lub z aluminium anodowanego.

Okładki mogą być cieńsze lub podwójnie usztywniane. Spersonalizujemy je gustownym tłoczeniem np. z nazwą i logotypem Twojej restauracji.

Wkłady kart menu wszyjemy na stałe lub pozostawimy np. na wygodnym ringu. Szczególnie polecamy najpopularniejszy system mocowania - na ozdobne śrubki. Są one dostępne w kolorach złotym, srebrnym lub oksydowanym. Na życzenie możemy je zamaskować. Nasze wkłady zrobione są z folii (standardowo 100 micronów, ale możliwe również 140, 180 i 250 micronów), która jest bardzo wytrzymała i występuje w wersji przezroczystej oraz mlecznej.

Polecamy również wkłady passe-partout z ozdobną ramką z kartonu, którą starannie laminujemy matową folią ochronną. Do wyboru mamy kilkanaście kolorów i deseni, np. strukturę prążków, czy imitację skóry.

Z nami Twoje karty menu przejdą gruntowną metamorfozę, a o Twojej restauracji będzie głośno. Skontaktuj się z nami już dziś.

  KARTY MENU - ARTYKUŁ


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 45 results