Księgi wpisów/rezerwacji

Oferujemy personalizowane księgi wpisów i rezerwacji. W ramach personalizacji nasi klienci mogą decydować o wymiarach ksiąg i ich układzie. Oferujemy księgi w układzie poziomym i pionowym. W tradycyjnej wersji książkowej oraz w nowoczesnej i niezwykle praktycznej formie segregatorów z wymiennymi wkładami. Wkłady dopasowane są do wygodnego ringu o wybranej wysokości i mogą posiadać zadrukowane kartki.

Dysponujemy szeroką gamą materiałów na okładki, np. z eko skóry i skóry. Oprawy możemy podłożyć gąbką i ozdobnie przeszyć, dzięki czemu całość będzie pięknie pikowana i miękka w dotyku. Szczególnie polecamy atrakcyjne tłoczenia metodą hot-stampingu, np. nazwy i logotypu, czy innych motywów. Tłoczymy na ślepo i w wielu nietypowych kolorach. W ten sposób restauracja może mieć, np. wytłoczoną na zielono datę rozpoczęcia działalności, a pensjonat - inicjały założyciela w kolorze energetycznej czerwieni.

Oferujemy wiele nietypowych dodatków, które upiększą i podkreślą prestiż ksiąg gości, rezerwacji i wpisów, m.in. narożniki chroniące rogi przed ścieraniem, złocenie brzegów kartek, czy kolorystycznie lub kontrastująco dobrane kapitałki.

Z nami bez trudu spersonalizują Państwo swoje księgi rezerwacji i wpisów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 10 results