Karty menu portfolio

Przedstawiamy bogatą ofertę, dzięki której z łatwością stworzysz spersonalizowane karty menu-portfolio i albumy prezentacyjne. Oferujemy kilkadziesiąt opraw, np. wysokiej jakości materiały z eko skóry, czy tkanin. Przekonaj się, że menu może być pomysłowe i zachęcać ciekawą kolorystyką.

Twoje karty menu portfolio będą wyróżniać się przejrzystą formą. Żadna inna oprawa nie oferuje tak dużo miejsca do zaprezentowania potraw. Dzięki naszej ofercie, w szybki i łatwy sposób wymienisz karty dań i zrobisz dowolną promocję dla swoich klientów. Z naszymi produktami możesz zmieniać menu nawet codziennie. Również czyszczenie folii będzie dziecinnie proste i wygodne.

Karty menu portfolio mogą mieć dowolne wymiary i liczbę wkładów. Oferujemy wkłady wykonane z folii polipropylenowej (dostępnej w różnych grubościach). Do wyboru są folie o wykończeniu mlecznym, odporne na zarysowania - idealne w kartach dań oraz folie przezroczyste - świetne do albumów prezentacyjnych na ekspozycje. Folie obszywamy lamówką w wybranym kolorze.

Na każdym etapie doradzamy i służymy naszym doświadczeniem. Gwarantujemy, że Twój projekt będzie autorski, pięknie wykonany i dopracowany w najmniejszym detalu. Oferujemy wiele dodatków, m.in. metalowe narożniki w kolorze oprawy, czy wydruki, które idealnie spersonalizują Twój produkt.

Zamów nasze karty menu portfolio i pokaż swoim klientom, że potrawy z Twojej restauracji są ucztą dla podniebienia i radością dla oka.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 4 results