Informatory

Informatory, podobnie jak pracownicy, są wizytówką hotelu, uzdrowiska, czy pensjonatu. Nie powinny więc odbiegać standardem od oferowanych usług. Im bardziej zadbasz o wygląd i atrakcyjność oferty, tym większa szansa, że klienci zdecydują się na usługi dodatkowe. Nawet jeśli nie teraz, to może przy następnej wizycie. A jeśli ich zachwycisz, z pewnością opowiedzą o Tobie swoim znajomym.

W naszej ofercie nie znajdziesz informatorów z produkcji masowej, jakie mają tani dystrybutorzy i hurtownie. W naszych oprawach Twoje informatory wreszcie przemówią do klienta. Oferujemy wysoką personalizację produktów. To znaczy, że sam zdecydujesz o ich rozmiarze, układzie, czy dodatkowych kieszeniach na informacje o rabatach i ofertach specjalnych.

Szczególnie polecamy oprawy z ringiem, które pozwalają na swobodne przewracanie kart. Dodaj do oferty ładne zdjęcia, a my je zalaminujemy i np. obrandujemy Twoim logotypem. Każdy gość z przyjemnością obejrzy taki informator. Wybrana teczka z ofertą może mieć dowolny kolor i posiadać eleganckie tłoczenie lub grawer z nazwą Twojej firmy. W standardzie oferujemy napisy tłoczone na złoto, ale jeśli masz własną koncepcję, użyjemy innego, niestandardowego koloru.

Zadzwoń do nas i przedstaw nam swój pomysł. Z chęcią doradzimy, pokażemy nasze możliwości i zaprojektujemy informatory, z których będziesz dumny.

  INFORMATORY HOTELOWE - ARTYKUŁ


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 17 results