Akcesoria dodatkowe

W naszym asortymencie znajdziesz funkcjonalnie i perfekcyjnie wykonane akcesoria, przydatne w biurze, restauracji, hotelu, czy rozmaitych pracowniach. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wielu właścicieli i przedsiębiorców z różnych sektorów.

Oferujemy m.in. stojaczki rezerwacyjne, okładki na rezerwacje, portfele kelnerskie i notesy do spisywania zamówień. Z takim asortymentem każdy właściciel stworzy niepowtarzalny klimat swojej restauracji. Wykonujemy również praktyczne podkłady, notatniki, kalendarze i teczki - wszystko to, co zapewnia sprawną pracę każdego biura, czy archiwum.

Nasza oferta sięga ponad to, co znajdziesz na stronie. Specjalizujemy się w produktach robionych na zamówienie, a to znaczy, że możesz u nas zamówić okładki i pokrowce na różne narzędzia, nawet te najbardziej nietypowe.

Akcesoria wykonujemy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości. Używamy wytrzymałej tektury eko skóry i skóry naturalnej, a także na życzenie innych materiałów: akrylu, pleksi, laminatu itp. Produkty, w zależności od przeznaczenia, możemy ozdobić np. tłoczeniem/grawerem, gustownymi przeszyciami - stebnowanie, narożnikami, czy dodatkowym zadrukiem na kartach.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi kategoriami produktów. Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci Cię do wybrania ciekawych rozwiązań dla Twojego biznesu.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 4 results