Get Adobe Flash player

Albumy tradycyjne

Na rynku jest wiele albumów tradycyjnych, pochodzących z masowej produkcji. Zachęcają niską ceną, ale są słabej jakości i robione według podobnego schematu. Nasze alternatywa, to wysoce personalizowane produkty, z którymi żaden inny nie może się równać.

Z nami stworzysz co tylko zechcesz. Zaprojektujemy firmowe kroniki i księgi na ważne uroczystości. Wykonamy ekskluzywne albumy dla VIPów, czy zasłużonych pracowników. Przyjmujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenia. Z nami nie ogranicza Cię przeznaczenie albumu, format, rodzaj oprawy, czy liczba wkładów.

Oferujemy bogaty wybór materiałów na okładki. Mamy m.in. wysokiej jakości eko skórę w kilkudziesięciu fakturach i kolorach, a także oprawy introligatorskie i płótna. Nasi klienci szczególnie cenią sobie ekstrawaganckie oprawy skórzane oraz możliwość łączenia materiałów, np. płótna z eko skórą, dzięki czemu albumy zyskują wizualnie i w dotyku.

Szczególnie polecamy aplikacje na akrylu, czy grawerowane na laminacie, dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki nim stworzysz np. album ze zdjęciem całej rodziny, czy z grawerowaną grafiką na okładce.

Jedną z naszych specjalności jest stebnowanie, czyli ozdobne przeszycia, które wykonujemy nićmi pod kolor oprawy lub w kolorze kontrastującym. Obszywamy brzegi i aplikacje. Dzięki podłożeniu cienką gąbką i szyciu przez tekturę otrzymujemy produkty trwałe, cieszące oko pięknym efektem pikowania.

Wkłady albumów wykonane są z kartonu marki Fabriano (kolor ecru), na którym można pisać. Tym sposobem wzbogacisz kronikę o dodatkowe wklejane dokumenty, zdjęcia i notatki.  Powodzeniem cieszą się też czarne karty z przekładkami z pergaminu z atrakcyjnym deseniem. Karty nie zaginają się i ładnie podtrzymują zdjęcia.

Posiadamy szeroki wybór okuć, narożników i elementów ozdobnych, jak sznureczki, czy przekładki. Personalizujemy wkłady, oferujemy różną formę mocowania zdjęć oraz uzupełniamy albumy dodatkowymi wklejkami z zaprojektowaną dedykacją.

Doradzamy, przygotowujemy stemple i tworzymy próbne prototypy produktów. Na życzenie wykonamy również  precyzyjny grawer bezpośrednio na kartkach np. wzoru z sentencją.

W kilka chwil możesz mieć wyjątkowy, szyty na miarę album. Napisz do nas, a my chętnie zrealizujemy Twoje pomysły.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 55 results