Albumy ofertowe

Oferujemy albumy ofertowe o różnym kształcie i wielkości. Przyjmujemy zamówienia od 1 do 1000 sztuk. W każdym egzemplarzu możesz regulować liczbę kart i domówić zapasowe wkłady! Albumy możemy podłożyć cienką gąbką i gustownie obszyć. Takiego efektu pikowania nie uzyskasz w standardowych oprawach introligatorskich innych firm!

Wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu albumy ofertowe są trwałe i ciekawe. Oferujemy kilkadziesiąt materiałów na oprawy, np. eko skórę, skórę naturalną, materiały introligatorskie i płótna, np. canvas.

Wyróżnia nas m.in. personalizacja gustownymi tłoczeniami i złoceniami, dzięki którym obrandujesz wybrane albumy. Przygotowane materiały prasowe i promocyjne przydadzą się podczas  wielu konferencji lub targów.  Takie pakiety na pewno wzbudzą zainteresowanie Twoich klientów.

Postaw na jakość i innowacyjność. Zamów nowoczesny album ofertowy w okładce z atrakcyjnym okienkiem z aplikacją na akrylu, czy grawerowanym laminacie. Możesz na nim umieścić nazwę swojej firmy, logo, czy zdjęcie. To świetny sposób na prezentację zakładu fotograficznego, czy portfolio agencji reklamowej.

Chcesz wypromować butik z modną odzieżą albo najnowszą kolekcją biżuterii? Z łatwością zaprojektujemy dla Ciebie foldery, które podkreślą najważniejsze atuty Twojego asortymentu. Wybrane przez Ciebie albumy mogą mieć np. efektowne wkłady passe-partout, które dadzą efekt ciekawie oprawionych obrazów. Klienci zobaczą Twoje produkty w zupełnie innym świetle.

Oferujemy też  praktyczne wkłady foliowe, czy w formie naświetlanych zdjęć na sztywnych kartach rozkładanych na płasko. Pomożemy Ci stworzyć atrakcyjną prezentację Twoich usług i przykładowych prac, np. usług kosmetycznych, fryzjerskich, czy florystycznych.

Posiadamy duży wybór okuć, dodatków i zdobień. W albumach ofertowych możemy umieścić dodatkowe wklejki i przekładki, które przydadzą się Twoim pracownikom i kontrahentom. Nasze wkłady można mocować na wiele sposobów, np. na mechanizmach ringowych, śrubkach mosiężnych, czy metalowych spiralach.

Wyróżnij się i zamów personalizowany album ofertowy w efektownej okładce. Tak zaprezentowanej oferty nie zapomni żaden klient!


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 15 results