Get Adobe Flash player

Albumy

Prezentujemy Państwu bogaty wybór albumów ofertowych i tradycyjnych, które idealnie sprawdzają się podczas spotkań biznesowych oraz jako domowa foto-biblioteka. Nasze wyroby zachwycają niebanalnym wykonaniem i materiałami świetnej jakości. Są praktyczne, niebanalne i unikalne. Idealnie podkreślą wszystko, co zechcą Państwo w nich umieścić.

Proponujemy oprawy m.in. z eko skóry, skóry, akrylu, czy na efektownym płótnie canvas. Okładki albumów możemy ozdobić np. eleganckim tłoczeniem z oryginalnym złoceniem w wielu kolorach. Państwa kontrahenci będą pod wrażeniem otrzymawszy tak ciekawy i dopracowany albumofertowy. Egzemplarz z grawerunkiem na laminacie będzie z kolei wspaniałym prezentem z okazji rocznicy ślubu, czy urodzin.

Nasze okładki mają regulowany grzbiet. Mogą więc Państwo zamówić albumy w niestandardowym rozmiarze, o zróżnicowanej ilości kart i dopasowywać je do swoich potrzeb.

Polecamy ozdobne garbiki, które sprawiają, że księgi wyglądają bardzo ekskluzywnie. Naszą specjalnością jest ozdobne szycie (stebnowanie) dające piękny efekt pikowania. Przeszycia wykonujemy nićmi w kolorze kontrastowym lub pasującym do oprawy.

To zaledwie próbka naszych możliwości! Zapraszamy już dziś do zapoznania się z nasza pełną ofertą.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI