Get Adobe Flash player

Puchary i trofea

Puchary i trofea zdobywa się za szczególne osiągnięcia – sportowe, naukowe, czy biznesowe. Mogą być pamiątką z firmowych zawodów np. „Dla zwycięzcy firmowego sprintu do kserokopiarki”, czy „Dla pracownika miesiąca”.

Chcesz podziękować swoim pracownikom za ich pracę i wkład w rozwój firmy? Wybierz jeden z naszych nietypowych pucharów. Możesz je również podarować bliskim, np. „Dla Mistrza w jedzeniu gołąbków”, czy „Mamie nr 1 na świecie”. Zawsze znajdzie się okazja, by sprawić przyjemność tym, którzy zasługują na uznanie i dać się zapamiętać od dobrej strony.

Puchar to radość dla obdarowanego i prestiż dla osoby wręczającej. Im bardziej oryginalne będzie trofeum, tym większy wzbudzi podziw. Już dziś mogą Państwo stworzyć taki wyjątkowy prezent, a my chętnie w tym pomożemy.

Organizują Państwo zawody i chcą wręczyć uczestnikom ciekawe statuetki? Nic prostszego! Na naszej stronie znajdą Państwo bardzo duży wybór modeli wykonanych z materiałów najwyższej jakości.

Oferujemy indywidualny grawerunek, który pozwoli jeszcze bardziej spersonalizować wybrane trofeum. Dzięki temu obdarowani będą mieli miłą pamiątkę, a Państwa firma z pewnością zostanie pozytywnie zapamiętana.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i stworzenia oryginalnych pucharów!

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z katalogiem produktów,
na których wykonamy personalizację.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI