Portfele

Jest wiele sklepów, w których bez trudu kupisz niezły portfel. W zależności od ceny i materiału, posłuży Ci nawet kilka lat. Ale funkcjonalność to nie wszystko, w końcu każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby. Portfel to również wizytówka, prestiż i niezbędny przedmiot codziennego użytku, do którego szybko się przywiązujemy. Dlatego przy wyborze warto zwrócić uwagę na model i inne ważne cechy, np. rodzaj skóry.

Nasza propozycja na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na portfele. Nasze produkty charakteryzują się głęboką personalizacją. Ozdabiamy je według osobistych preferencji każdego klienta. Na każdym etapie powstawania projektu doradzamy i proponujemy ciekawe rozwiązania.

W kilka chwil możesz mieć taki portfel, o jakim zawsze marzyłeś. Posiadamy specjalny system do hot-stampingu z zestawianych liter, dzięki czemu możemy w środku i na zewnątrz wytłoczyć dowolny napis, np. Twoje imię i nazwisko, czy nazwę firmy.

Wykonamy również tłoczenie logo dowolnej wielkości. Tworzymy odpowiednie stemple, posiadamy też profesjonalną grawerkę CNC, którą wykonujemy matryce mosiężne. Wszystko to w ekspresowym terminie.

Dobierz model i sprecyzuj ile przegródek i miejsc na karty będzie miał portfel. Zdecydujesz też o jego układzie i rozmiarze. Ale możliwości jest znacznie więcej...

Z nami pracownicy korporacji taksówkowej mogą mieć np. służbowe portfele z nazwą korporacji, a lekarze, czy pracownicy naukowi będą zadowoleni z modeli ze swoim tytułem i logotypem placówki, w której pracują.

Portfel to doskonały pomysł na prezent, czy nagrodę. Z biegiem lat zmieniają się niektóre jego funkcje, ale niezmiennie jest on potrzebny i ważny dla każdego z nas.

Zobacz nasze przykładowe realizacje i zamów dla siebie lub pracowników spersonalizowane portfele.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 12 results