Podkłady na biurko producent

Podkłady na biurko są wygodne i funkcjonalne. Chronią mebel przed porysowaniem i zapewniają komfort pisania. Często stanowią też swoisty organizer, w którym trzyma się ważne wizytówki, długopisy, czy karteczki samoprzylepne.

Nasze podkłady pod biurko cieszą się zainteresowaniem wielu firm. Proponujemy podkłady dostosowane gabarytami i kształtem do wymagań każdego klienta. Tego nie dostaniesz w hurtowni, czy u zwykłego dystrybutora.

Możemy stworzyć podkłady, np. w kształcie mapy Polski, czy danego regionu, co z pewnością przyda się np. pracownikom biur podróży. Architekci mogą pracować na podkładkach w kształcie zaprojektowanego budynku, a recepcjonistka klubu sportowego będzie mogła pochwalić się podkładką w formie „klubowego symbolu".

Nie ogranicza nas format, materiały, czy rodzaj wykończenia. To od Ciebie zależy jak pomysłowe i funkcjonalne będą podkładki dla Twoich pracowników. Oferujemy produkty oprawione w eko skórę, np. dla szeregowych pracowników oraz ekskluzywne wersje skórzane, idealne dla kadry zarządzającej i prezesa.

Koniecznie zobacz nasze przykładowe realizacje i powiedz nam czego potrzebujesz. Jesteśmy gotowi do realizacji Twojego pomysłu.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH

  PODKŁADY NA BIURKO - ARTYKUŁ NA BLOGU


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 9 results