W formacie MINI

Na rynku jest wiele mini kalendarzy, czy notesów, ale dość trudno znaleźć mini organizerOrganizery to akcesoria wielozadaniowe. Posiadają kalendarz, ważne informacje, telefony i oczywiście miejsce na notatki. Mini organizery mają jeszcze szersze zastosowanie, bo często pełnią dodatkowo funkcję portfela, w którym trzyma się wizytówki, karty płatnicze i pieniądze.

Dzięki swym niewielkim gabarytom, organizery w formacie mini mieszczą się do damskiej torebki. Są więc zawsze pod ręką, gdy zachodzi taka potrzeba. Aby te niewielkie akcesoria były w pełni użyteczne, muszą być naprawdę dobrze zaprojektowane.

W przypadku importowanych produktów nie jest to możliwe, bo są produkowane masowo. Naszeorganizery mini robimy na specjalne zamówienie. Możesz zamówić egzemplarze np. dla osób, które często pracują w terenie. Dzięki temu zawsze będą miały przy sobie ważne informacje, wizytówki, czy legitymacje służbowe. Już od ilości kilkunastu sztuk dodatkowo oznakujemy wkłady organizerów, by np. miały firmowe logo, czy dodatkowe kartki z informacjami o firmie. Od ilości kilkudziesięciu sztuk oferujemy też przekładki, które dostępne są w wielu kolorach. Klient może wybrać odpowiadające mu połączenie: np. eleganckiej bieli i stonowanego niebieskiego.

Koniecznie zobacz nasze przykładowe realizacje i zamów oryginalne, personalizowane mini organizery, które pójdą tam, gdzie Ty i Twoi pracownicy.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results