W formacie A-5

Na co komu organizer, który po roku staje się bezużyteczny tylko dlatego, że nie da się w nim wymienić kalendarza? Przecież organizer to coś znacznie więcej.

Jako firma dostarczająca profesjonalne produkty dla reklamy i biznesu, wiemy, że z punktu widzenia naszych klientów, częste wymienianie organizera jest uciążliwe i niepraktyczne. Dlatego oferujemy personalizowane organizery w formacie A5. Jest to najpopularniejszy obecnie format. Dlaczego? Bo najlepiej sprawdza się w akcji.

Format A5 jest szczególnie pożądany przez biznesmenów, handlowców i marketingowców, ponieważ zapewnia odpowiednią ilość miejsca do pisania. Z powodzeniem stosuje się go w firmach i przedsiębiorstwach jako praktyczny organizator zarządzania czasem i zadaniami.

Nasze organizery A5 mają jeszcze więcej. Każdy nasz klient otrzymuje modele dostosowane do jego potrzeb. Oferujemy szeroki wybór okładek, indywidualne dobieranie m.in.: liczby i rodzaju kieszonek, sposobu mocowania notesów, układu kalendarza i innych elementów, które doskonale pełnią swoją funkcję i zachwycają wykonaniem.

Z nami unikniesz problemów z np.: brakiem wymiennych wkładów, materiałami słabej jakości, czy brandowaniem produktu.

Już dziś sprawdź nasze przykładowe organizery A5 i napisz do nas w sprawie projektu dla Twojej firmy.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results