Okładki ze spiralą

Na rynku znajdziesz wiele rodzajów notatników, kalendarzy, czy folderów. Ale najwygodniejsze są te w okładkach ze spiralą i to one są coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców. Spirala zapewnia dużą swobodę pisania w każdych warunkach. O tym wie już niemal każdy. Materiały w okładce na spirali są łatwe w uzupełnianiu, czy prezentowaniu. Niestety wygląd okładek często pozostawia wiele do życzenia i kojarzy się z zaniedbanymi brulionami używanymi przez licealistów.

Takie sytuacje są niedopuszczalne w biznesie. Nasi klienci już dawno dostrzegli ten problem i dbają o to, by ich firmowe okładki na spirali wyglądały elegancko i profesjonalnie. Często są one bowiem wizytówką podczas spotkań biznesowych, czy ważnych konferencji.

Pomyśl, dzięki takim okładkom Twoi klienci już nigdy nie będą narzekać na źle złożony folder reklamowy, a pracownicy administracji, czy księgowości, będą gromadzić dokumentację w schludnych okładkach z wkładami foliowymi.

Nasze produkty są personalizowane, a więc to od Ciebie zależy wygląd okładki, czy rodzaj i kolor zastosowanej spirali. Twoje oprawy dodatkowo obrandujemy, tak, by rzetelnie reprezentowały Twoją Firmę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Jesteśmy też Ciekawi Twoich pomysłów.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 16 results